" המשיכה שלי לעיצוב נולדה כש..."

אלין טנדלר מעצבת פנים

היי אני אלין,

המשיכה שלי לעיצוב נולדה כשהייתי.. תכלס כשנולדתי.

כי בעצם קשה לומר שהאהבה שלי לעיצוב נולדה באיזושהי נקודת זמן ברורה, מתישהו, בעיקבות משהו. כבת של נגר תמיד הייתי שותפה פעילה בעבודה של אבא. ממתי שאני זוכרת את עצמי אני חיה ונושמת עץ, עיצוב, ועיצוב בעץ. תמיד משחקת בנסורת וב”תלתלים” מעץ שהוקצע, “בונה” דברים עם פטיש ומסמרים כשכבר ידעתי להחזיק בהם, או בדבק לבן לפני זה, כשאבא שלי עשה את החיזוקים אחר כך כדי שהדבר הזה לא יתמוטט ויחד איתו חלילה יפלו פניי. ותמיד לפני זה, אבא דרש תיכנון, שירטוט ו”פרוגרמה” – מה זה הולך להיות, מה המטרה של “המוצר”, איך אני רוצה שזה יתפקד ודיון על מאיזה חומר הכי מתאים לעשות את זה, כן לצבוע או להשאיר את המראה הטבעי של העץ כי רואים בסוג הספציפי הזה את “העיניים” של העץ ו”זה פשוט יפה וחבל לכסות את זה”.

גדלתי בנגריה של אבא שלי – לומדת, מנסה, חוקרת, ורואה את הדף באופן טבעי בתלת מימד, ואת העיפרון כשרביט קסמים שמונפת בקלילות, בזוויות משתנות שנוגעת בדף בעוצמות ובעוביים שונים, והכל כדי להעביר רעיון, מסר, תיכנון ודיוק.
את כל זה ועוד אני מביאה לעבודה שלי, לעולם העיצוב שמסביבי ולכל פרוייקט שאני נוגעת בו – גם אם אין בו עץ. חומר הוא חומר, ותיכנון, יצירתיות, תפישה מרחבית והבנת החומר תמיד איתי שם. ממה שינקתי.  

בוגרת הטכניון, בת לאבא נגר אומן, בעלת תואר ראשון בשפה ספרות ולשון אנגלית, דוברת צרפתית ורואה פוטנציאל בכל קוביית עץ או קיר עצוב.

מאמינה בבני אדם ובאנרגיות טובות של אהבה שלכולם מגיע לחיות בה.
ומה יותר טוב מלחשוף את מה שכבר קיים ופשוט מחכה ש”יורידו ממנו את הקליפה”?.
לא רואה את העולם כפי שהוא, אלא כפי שהוא צריך להיות. גם מקומות, בתים, חדרים, קירות, בניינים.                     

בעלת ידע רב ונרחב מאוד בכל הקשור לחומרים ותכנון. תמיד מעודכנת בטרנדים והחומרים החדשים ביותר בארץ ובעולם. נושמת וחיה עיצוב ותיכנון מיום היוולדי, ועוסקת בו כבר מאז ומתמיד. כאמא לארבעה ילדים בוגרים, כמורה אי שם בראשית ימיי, כעובדת הייטק לשעבר בחברות המובילות בעולם – רוחב הספקטרום שלי הוא נדיר ומיוחד במינו. בחלוף שנים שהעיצוב היה בעיקר ברקע, נולד בסופו של דבר הסטודיו העצמאי שלי לעיצוב תכנון ואדריכלות פנים.

באמתחתי ידע עצום וממקור ראשון על משתמש הקצה (בין אם הוא ילד, מתבגר, הורה, תלמיד, מורה, או עובד הייטק בכל דרג), והן בעלת קשרים רבים בכל התחומים הללו יחדיו. אוהבת אנשים, חדורת מוטיבציה, חדות, אינטואיציה, אינטלקט והבנה טכנית, עם יכולת לנהל פרוייקט וצוות בכל גודל מתחילת משימה ועד סופה. והכל בסופר מקצועיות ונועם. יותר מאשמח לעבוד איתכם, לחלוק מהידע, ולחסוך לכם הרבה כאב ראש וטעויות ובמילים אחרות- לחסוך לכם הרבה כסף (:

אלין טנדלר aline tendler

לקוחות מספרים

נשמח לתת שירות

השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי