עיצוב חללי עבודה מקצועיים, נעימים ומגבירי פרודוקטיביות לעסק שלכם!

כתוב את הכותרת כאן

עיצוב ותכנון משרדים וחלל עבודה מגדלי חלונות הסיטי, חיפה

כותרת אלמנט

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

איזור ישיבה חוץ CASTELLO BAR נמל ת"א

כותרת אלמנט

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

בין לקוחותי..

מדיקל וילג׳, חדרה
פיתה דיזינגוף לוגו
לוגו אושי אושי
מול החוף וילג׳, חדרה

מסעדות ועסקי מזון

משרדים וחללים ציבוריים

קובי גנם - אושי אושי

אלין תודה רבה על פרויקט מדהים! תודה על הסבלנות, ההקשבה והזרימה עם השיגעונות שלנו. תודה על מענה בכל שעה ותודה על שהיית שם לאורך כל הדרך גם בנושאים שלא תמיד היו באחריותך. שמח שעבדנו ביחד ומחכה כבר לפרויקט הבא 😉

אביב כהן - איש מקצוע

שרות, אמינות, איכות, מקצועניות, מספר 1! מענה ופתרונות מהירים, יחס אדיב. קל לעבוד איתה - אישה שמבינה וזמינה, מגיעה לשטח לעקוב אחרי העבודה, מבטיחה ומקיימת ולא מאחרת בתשובות. ממליץ מאוד 🏅🥇🏅🥇

הדס - המרכז הירושלמי לבריאות הנפש

תודה לך אלין היקרה! העבודה והתרומה שלך חשובה ומשמעותית לנו ולילדים. כשנכנסו הילדים לחדריהם הם הסתובבו מאושרים ובחנו כל פריט חדש בחדר. היה פשוט כיף גדול לראות את זה. שוב תודה רבה!

כתוב את הכותרת כאן

בוגרת הטכניון, בת לאבא נגר אומן, יועצת תאורה ונגרות,
בעלת תואר ראשון בשפה ספרות ולשון אנגלית ודוברת צרפתית.

בעלת סטודיו עצמאי המספק שירותי תכנון ועיצוב פנים, בניית קונספט ואיפיון עיצובי למסעדות, משרדים ועסקים, ליווי מלא וניהול פרוייקטים, סיוע בבחירת אנשי מקצוע ייעודיים, רכש איבזור וסטיילינג מלא להשלמת העיצוב עד לפרט הקטן ביותר.

הסטודיו מספק עבודת תכנון והפקת תוכניות אדריכליות מלאות הן תוכניות עבודה (לבעלי המקצוע) והן תוכניות הנדרשות לגופים השונים המעורבים בתהליך רישוי העסק, עיצוב פנים וניהול הפרוייקט. בעלת ידע רב ונרחב מאוד בכל הקשור לחומרים ותכנון. תמיד מעודכנת בטרנדים והחומרים החדשים ביותר בארץ ובעולם. נושמת וחיה עיצוב ותיכנון מיום היוולדי, ועוסקת בו כבר מאז ומתמיד.

רואה פוטנציאל ושפע אופציות בכל חלל – בין אם ישן או מוזנח ובין אם חדש וריק, ואופציה למימוש של יצירתיות בכל קיר עצוב או שומם. בעלת תודעת שירות גבוהה, יכולת עבודה תחת לחץ וריבוי משימות ויכולת התמודדות מבריקה ופרואקטיבית עם פתרון בעיות. בעלת תכונות שחובה בכל הובלת פרוייקט כמו יוזמה, חריצות, ראייה מערכתית וארגונית ואסרטיביות.

הסטודיו שלי דוגל בשמירה על סדר, ארגון והקפדה על סטנדרטים גבוהים של ביצוע בכל תחום בעבודה ולאורך הפרוייקט.

מאמינה ששילוב של אנרגיה טובה שבאה מאהבה אמיתית למקצוע יחד עם מקצועיות גבוהה חדות ודיוק-  הם שילוב הכרחי להצלחה אבסולוטית של כל פרוייקט. בבסיס העבודה השוטפת שלי בכל פרוייקט, קטן או גדול ככל שיהיה, אני מאמינה בבניית יחסים בינאישיים המושתתים על שיתוף פעולה וחיוך, כי תוצאות טובות ולוחות זמנים מאורגנים נבנים על אנשים שעובדים בצוות.