077-805-1501 התקשרו עכשיו!
לוגו עיצוב פנים

מתכננים לעצב או לשפץ את הבית?

סטודיו לעיצוב ותכנון פנים רב תחומי, המתמחה ביצירת חללים מזמינים וייחודיים המעניקים תחושת שלווה הרמוניה ואנרגיה חיובית בבית.

תכנון ואדריכלות פנים

שינויי דיירים לדירות קבלן

עיצוב פנים והום סטיילינג

ליווי וניהול פרוייקטים

פגישת ייעוץ ממוקדת

אלין טנדלר עיצוב תכנון פנים בצפון

נעים מאוד, שמי אלין.

אני בעלת סטודיו עצמאי המספק שירותי תיכנון ועיצוב פנים רב תחומי.
הסטודיו מתמחה בעיצוב חללי מגורים - החל מבניית קונספט עיצובי ואיפיון בהתאמה אישית לכל לקוח ולטעמו האישי, ועד להפקת תוכניות אדריכליות לעבודה, סיוע בבחירת אנשי מקצוע ייעודיים וליווי מלא לכל אורך הפרויקט.

בעבודתי, אני חותרת תמיד ל'תיכנון תואם לקוח' המתבטא בניצול מיטבי של החלל הנתון, תוך מיקסום האפשרויות בו ודאגה לתיכנון פרקטי ונוח שישרת את כל יושבי הבית ביומיום. ביצירתיות רבה אני רואה פוטנציאל ושפע אופציות של עיצוב בכל חלל – חדש או ישן.

הסטודיו שלי מקפיד על עבודה עפ"י כל התקנים המחייבים, ותמיד מתכנן בחשיבה עתידית ומתחשב בצרכים המשתנים עם שנים (כמו מעבר מילדות לגיל נעורים, נגישות לאנשים מבוגרים וכו'). בנוסף, העבודה נעשית בהתאם לפרוגרמה ולתקציב המיועד לפרויקט ומבטיחים לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי בכל שלב.

אני מאמינה שהמפתח להצלחה אבסולוטית של כל פרויקט נמצאת בשילוב של אהבה אמיתית לעבודה ורמה מקצועית גבוהה.

עם ניסיון עשיר בתחום וידע מקצועי נרחב, הסטודיו שלי יידע לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולוודא שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית.

מבין עבודותי..

שאלות נפוצות

הליך העבודה בסטודיו מורכב מ:

– פגישה ראשונית כדי להבין את צרכים, תקציב, כיוון כללי וטעם אישי.
– איסוף מידע ומדידות במקום.
– תכנון רעיונות והצעות תיכנון ועיצוב, כולל הדמיות, דוגמאות לחומרים ותכניות.
– בחירת רהיטים, חומרי גמר, צבעים ואביזרים.
– תכנון תאורה ומערכות חשמל ואור.
– הכנת תכניות עבודה.
– ביצוע וניהול הפרויקט עם קבלנים ומומחים נוספים.
– סיום הפרויקט וביקורת סופית באתר.

את ההתאמה לטעמו האישי של הלקוח אנו מזקקים ומדייקים שלב אחר שלב באיסוף מידע על העדפות, חלומות, השראות, רצונות וצרכים, ומשתדלים ליצור עיצוב שמתאים לסגנון ולאסתטיקה האישית שלו.

כבר בשלב התיכנון אנחנו מתאימים את היקף העבודה ועומק השינויים והעיצוב לתקציב הלקוח כפי שהוגדר מראש.

כן, יש לנו ניסיון רחב בעיצוב ותיכנון של סוגי חללים מגוונים, החל מבתים פרטיים גדולים, דרך דירות ופנטהאוזים ועד דירות קטנות ויחידות דיור.
אנחנו מתמחים בהתאמה של העיצוב ופונקציונאליות התיכנון למרחב הקיים, תוך מציאת פתרונות ייחודיים לכל סוג, גודל וייעוד של החלל.

כן, אנחנו עובדים עם קבלנים ומומחים נוספים בתחום הבנייה והעיצוב.
אנו שותפים עם מקצוענים מובילים כגון קונסטרוקטורים, קבלנים,  נגרים, אנשי אלומיניום וזכוכית, וכן יצרנים של אלמנטים מיוחדים, מעצבי רהיטים המייצרים לפי הזמנה אישית, מעצבי גופי תאורה ועוד – הכל בכדי להבטיח את האיכות של התוצר הסופי, התאמתו המדוייקת לפרויקט, והמקצועיות של המוצר המתקבל.

הזמן הדרוש להשלמת פרויקט עיצוב פנים תלוי בגודל הפרויקט, היקף עבודת העיצוב הנדרשת, מספר החדרים הדורשים התייחסות עיצובית ושילוב של פריטים הנעשית בהזמנה אישית. בדרך כלל, עבודת הסטודיו על פרויקט עיצוב פנים יכול לקחת בין מספר שבועות עד מספר חודשים להשלמה.

כן, אנחנו מציעים שירותי פיקוח על פרויקטים, גם כאלו שאינם תוכננו בסטודיו (מה שמאפשר ללקוח "עין בוחנת" אובייקטיבית), וכן שירותי ייעוץ וליווי לבחירת רהיטים, צבעים וחומרים. אנו יכולים לספק המלצות על ספקים ייעודיים ומתאימים ולסייע בבחירת החומרים המתאימים לעיצוב הפנים ולסגנון האישי של הלקוח.

כן, אנחנו נותנים שירותי שירטוט והכנת תוכניות עבודה למי שצריך (למשל תוכניות מטבח, חשמל וכו').
כמו כן אנו מספקים שירותי הדמיות 3D, וכן שירותי תיכנון ספציפיים (כמו תיכנון פריטי נגרות, תאורה וכו').

השאירו פרטים ואחזור אליכם עם מידע נוסף